ParKing - Arabam Nerede

Navigasyon Uygulaması
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut38.3 MB
  • Sürüm1.2.0
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciTalent Apps
ParKing mobil uygulaması sayesinde aracınızı nereye park ettiğinizi unutmaya son verin.

IOS iletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek kullanabileceğiniz ParKing mobil uygulaması sayesinde aracınızı park edeceğiniz yeri bulabilir ve daha sonrasında da park ettiğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz. Aracınızı park ettiğiniz yeri sürekli unutuyorsanız ve bu durum sizleri rahatsız ediyorsa ParKing mobil uygulaması üzerinden aracınızın yerini haritadan işaretleyin ve zaman kaybetmeden bulun. 

Aracı olan kişiler için geliştirilmiş olan ParKing mobil uygulaması aracınızı park ettiğiniz yeri kolaylıkla bulmanız konusunda sizlere yardımcı oluyor. Böylelikle hem aracınızı ararken zaman kaybetmezsiniz hem de mobil cihazınızı daha verimli kullanabilirsiniz. 

Arabanızı bulmak için favori navigasyon uygulaması olarak karşımıza çıkan ve kullanıcılarına başarılı bir hizmet vermekten geri kalmayan ParKing, arabanızı bulmak için park yeri gezinmek amacıyla ve pusula veya navigasyon düğmeleri ile işinizi her daim kolaylaştıracaktır. Aracım nerede sorusunu ortadan kaldırmak için uygulamamıza başvurabilirsiniz. Arabanızı nereye park ettiğinizi unuttuysanız ve aramaktan sıkıldıysanız ParKing size yardımcı olacak. 

ParKing - Arabam Nerede indir